zeromFB Maly

1A1 | 1A2 | 1B | 1C | 1D

 Rekrutacja 2021/2022 

Rekrutacja grupa dwujęzyczna

Napisz do nas: rekrutacja@zeromski.szkola.pl

 

Ósmoklasisto TUTAJ zgłosisz swoją kandydaturę do szkoły ponadpodstawowej.

 

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ 

 

Mikołajki w I LO upłynęły pod znakiem świeżo wyciskanej pomarańczy i pachnącego ciasta. W ramach projektu Erasmus + na I piętrze naszego liceum zagościło stoisko grupy Health Service oferującej świeżo wyciskane soki oraz domowe wypieki. Sprzedaż cieszyła się nadzwyczajną popularnością i już po kilku minutach od jej rozpoczęcia w całej szkole można było zobaczyć uczniów z kubkami i talerzykami w rękach. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom naszej szkoły i osobom, które wsparły nasze działania. 

Galeria zdjęć

Film 1

Film 2

Film 3