zeromFB Maly

Rekrutacja 2021/2022

Rekrutacja grupa dwujęzyczna

Napisz do nas: rekrutacja@zeromski.szkola.pl

Ósmoklasisto TUTAJ zgłosisz swoją kandydaturę do szkoły ponadpodstawowej.

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ

Czas zleciał niepostrzeżenie. Dziś się żegnamy. 5 października na Litwie obchodzony jest Dzień Nauczyciela. W naszej szkole partnerskiej czynią to w szczególny sposób. Uczniowie dekorują szkołę, przygotowują zabawne prezentacje o nauczycielach. Dzień zaczyna się od powitania nauczycieli kwiatami przy wejściu szkoły, wspólnym tańcem i zabawą. Każdego roku temat przewodni jest inny, w tym roku była to dżungla. Oprócz przyjemności była też praca. Uczniowie kontynuowali pracę nad projektem. Przeprowadzony został konkurs na wzór na koszulce związany z projektem, w którym zwycięzcą została grupa litewska. Ponadto uczniowie - liderzy przygotowali wspólną prezentację profil młodego przedsiębiorcy, bazując na wczorajszej pracy. Wieczorem odbyła się ceremonia pożegnalna, na której zostały wręczone certyfikaty wszystkim uczestnikom.