zeromFB Maly

1A1 | 1A2 | 1B | 1C | 1D

 Rekrutacja 2021/2022 

Rekrutacja grupa dwujęzyczna

Napisz do nas: rekrutacja@zeromski.szkola.pl

 

Ósmoklasisto TUTAJ zgłosisz swoją kandydaturę do szkoły ponadpodstawowej.

 

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ 

 

Przełamanie lodów, pierwsze przyjaźnie, dużo zabawy i śmiechu. Pierwszy dzień wizyty na Litwie przebiegał pod hasłem poznawania szkoły. Obejrzeliśmy ciekawą prezentację na temat osiągnięć i sukcesów gimnazjum w Naujoji Akmene. Julia i Arek mieli okazję wystąpić w wywiadzie dla litewskiej telewizji. Byliśmy też w firmie Eternit Baltic, produkującej dachówki. Młodzież miała okazję zobaczyć tam prezentację dotyczącą historii, rozwoju i działalności firmy, a także proces produkcji dachówek. A dzień się jeszcze nie skończył...

Galeria zdjęć