zeromFB Maly

Rekrutacja 2021/2022

Rekrutacja grupa dwujęzyczna

Napisz do nas: rekrutacja@zeromski.szkola.pl

Ósmoklasisto TUTAJ zgłosisz swoją kandydaturę do szkoły ponadpodstawowej.

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ

Na Dzień Zdrowia 2018 w naszej w szkole grupa uczniów działająca w projekcie Erasmus + przygotowała stoisko ze zdrową żywnością. Młodzież przez cały dzień mogła zakupić zdrowe sałatki, ciasta i ciasteczka oraz świeżo wyciskane soki. Podczas spotkania z rodzicami w godzinach popołudniowych uczennice klasy Id: Klaudia Artecka, Zuzanna Celińska, Emilia Wiśniewska wraz z Panią profesor Urszulą Ogurek przygotowały prezentację dotyczącą przesilenia wiosennego. Spotkanie poprowadziła pedagog szkolna Joanna Dziechciarz - Duda. Całości oficjalnego spotkania dopełniły występy naszych uczniów oraz podziękowania dla rodziców przekazane przez Panią Dyrektor Bożenę Bańską. Następnie, rodzice udając się na spotkania z wychowawcami klas, także mogli zakupić soki i ciasteczka. Cała inicjatywa uczniów i grupy Erasmusa udała się w 100%.Zapraszamy za rok!