zeromFB Maly

1A1 | 1A2 | 1B | 1C | 1D

 Rekrutacja 2021/2022 

Rekrutacja grupa dwujęzyczna

Napisz do nas: rekrutacja@zeromski.szkola.pl

 

Ósmoklasisto TUTAJ zgłosisz swoją kandydaturę do szkoły ponadpodstawowej.

 

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ 

 

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń. Rano uczniowie i nauczyciele udzielali wywiadów w lokalnej telewizji. Uczniowie przygotowywali stoisko z gorącą czekoladą do którego ustawiła się długa kolejka. Mieliśmy też okazje spróbować hiszpańskich pączków z nadzieniem figowym. Następnie rozpoczęto przygotowania do tradycyjnego spalenia fallas, które wywarło na nas ogromne wrażenie (https://es.m.wikipedia.org/wiki/Fallas_de_Valencia). Popołudnie spędziliśmy na plaży podziwiając piękne widoki morza Balearskiego.

Galeria zdjęć