zeromFB Maly

1A1 | 1A2 | 1B | 1C | 1D

 Rekrutacja 2021/2022 

Rekrutacja grupa dwujęzyczna

Napisz do nas: rekrutacja@zeromski.szkola.pl

 

Ósmoklasisto TUTAJ zgłosisz swoją kandydaturę do szkoły ponadpodstawowej.

 

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ 

 

Dzień trzeci rozpoczęliśmy od przedstawienia prezentacji. Uczniowie pokazali dotychczasowe działania podjęte w celu utworzenia szkolnych miniprzedsiębiorstw. Firmą, którą zwiedziliśmy w dniu dzisiejszym była Cooperativa Sant Josep Burriana z branży ogrodniczej. Po południu udaliśmy się ponownie do szkoły, gdzie spotkaliśmy się z młodymi przedsiębiorcami, którzy opowiedzieli nam o swoim bardzo oryginalnym projekcie Foodration4all. Dotyczył on pomocy bezdomnym ludziom. Mieliśmy okazję obejrzeć wzruszający film oraz wziąć udział w panelu dyskusyjnym.

Galeria zdjęć