zeromFB Maly

1A1 | 1A2 | 1B | 1C | 1D

 Rekrutacja 2021/2022 

Rekrutacja grupa dwujęzyczna

Napisz do nas: rekrutacja@zeromski.szkola.pl

 

Ósmoklasisto TUTAJ zgłosisz swoją kandydaturę do szkoły ponadpodstawowej.

 

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ 

 

Drugi dzień naszego pobytu rozpoczeliśmy od zwiedzania miasta Burriana z przewodnikiem. Zachwycaliśmy sie pięknymi zabytkami i architekturą miasta. Następnie udaliśmy się do wytwórni zajmującej się produkcją dekoracji na festiwal Fallas, który odbędzie się w trakcie naszego pobytu w Hiszpanii. Mieliśmy okazję poznać proces ich tworzenia. Najważniejszym punktem dnia była wizyta w ratuszu miejskim i spotkanie z panią burmistrz, która przedstawiła nam ciekawe fakty dotyczące działalności władz miasta. Popołudnie spędziliśmy na spotkaniach z przedsiebiorcami z branży cukierniczej i informatycznej. Poznaliśmy historię tworzenia ich biznesów od podstaw.

Galeria zdjęć