zeromFB Maly

1A1 | 1A2 | 1B | 1C | 1D

 Rekrutacja 2021/2022 

Rekrutacja grupa dwujęzyczna

Napisz do nas: rekrutacja@zeromski.szkola.pl

 

Ósmoklasisto TUTAJ zgłosisz swoją kandydaturę do szkoły ponadpodstawowej.

 

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ 

 

Kolejny wyjazd w ramach projektu Erasmus + Hiszpania. Pierwszy dzień rozpoczęliśmy zabawami integracyjnymi w szkole hiszpańskiej. Młodzież tej szkoły przedstawiła nam prezentację na temat swojego kraju, kultury i zwyczajów. Zostaliśmy zapoznani też z systemem edukacyjnym Hiszpanii. Zwiedzaliśmy szkołę a następnie uczestniczyliśmy w pracach projektowych. Po południu udaliśmy się na miejscową plantację pomarańczy i mandarynek gdzie mieliśmy okazję poznać zasady uprawy tych owoców w trakcie wywiadu z przedsiębiorcą.

Galeria zdjęć