Kolejnych czterech uczniów naszej szkoły weźmie udział w spotkaniu on-line zorganizowanymi tym razem przez kraj partnerski programu Erasmus + Rumunię. Spotkanie to odbędzie się w dniach 19 - 22 kwietnia 2021. W pierwszym dniu spotkania zobaczymy prezentacje przygotowane przez uczniów szkoły rumuńskiej na temat ich kraju, regionu, miasta i szkoły. W dniu drugim uczniowie z Rumunii przedstawią ich tradycyjne jedzenie. W dniu trzecim uczniowie z każdego kraju przedstawią zwyczaje żywieniowe młodych ludzi, a następnie odbędzie się wspólna dyskusja na ten temat. W dniu ostatnim uczniowie zaczną wspólnie tworzyć słownik słów i zwrotów związanych z tematem przedsiębiorczości i organicznej żywności.

Plan spotkania on-line