Przed nami kolejne spotkania on-line w terminie 19 - 22.04.2021 r. Prowadzone będzie tym razem przez Rumunię, na podobnych zasadach, co ostatnio. Z każdej naszej grupy wybrany zostanie jeden przedstawiciel, biorący udział w popołudniowych spotkaniach, w godzinach: 17.00 – 18.00. Zachęcamy uczniów do aktywnego udziału w projekcie.

Dzień 1 - uczniowie szkoły rumuńskiej jako gospodarze będą przedstawiać wykonane przez siebie prezentacje nt. kraju, regionu, miasta i szkoły.

Dzień 2 - młodzież szkoły rumuńskiej zaprezentuje informacje dotyczące ich lokalnego jedzenia.

Dzień 3 - Erasmusowicze będą dyskutować na temat przyzwyczajeń żywieniowych młodych ludzi.

Dzień 4 - przedstawiciele krajów rozpoczną przygotowania do stworzenia słownika z wcześniej przygotowanych zwrotów i wyrażeń dotyczących przedsiębiorczości i przyzwyczajeń żywieniowych.