Rekrutacja do klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zawierciu
w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zawierciu

W roku szkolnym 2021/22 planowane jest utworzenie klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Przedmiotami rozszerzonymi byłyby w tej klasie j.polski oraz j.angielski. Nauka odbywałaby się przez trzy dni w tygodniu, od poniedziałku do środy w godzinach popołudniowych.

Terminarz postępowania kwalifikacyjnego

Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu 326722927. Poniżej umieszczamy wzór podania o przyjęcie do Liceum dla Dorosłych.

Podanie do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zawierciu

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

PRZY ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

Potrzebujesz średniego wykształcenia, dobrze trafiłeś. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycielską potrafiącą każdemu przekazać wiedzę wystarczającą do ukończenia naszej szkoły i tym samym uzyskania średniego wykształcenia.

Zapisz się już dziś i zdobądź wykształcenie średnie, zwiększając ty samym swoją wartość na rynku pracy.

Warunki przyjęcia do szkoły:

• ukończony 17 rok życia,

• świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, gimnazjum lub klasy I, II LO, Liceum Profilowanego,

• wniosek o przyjęcie do szkoły (wydaje sekretariat szkoły),

• pomyślny wynik rozmowy kwalifikacyjnej.

Kontakt:
Zespół Szkół Ogólnokształcących