kamizelki grupa

Mamy już na nasze działania 50 nowych kamizelek i 20 koszulek typu polo. Dzięki nim będziemy bezpieczni oraz każdy będzie wiedział jaką funkcję podczas imprez pełnimy. Jeszcze raz dziękujemy naszym partnerom: Powiat Zawierciański, Miasto Zawiercie, Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach, Centrum Rozwoju Lokalnego oraz naszym sponsorom: Konsorcjum Lekarzy Radiologów, Społem Zawiercie, Active Jura, 3W Dystrybucja budowlana oraz innym darczyńcom! Zapraszamy do współpracy! Może kiedyś jeszcze zakupimy czapeczki! #zerompomaga

kamizeli

Miło nam przekazać, że dotarły do nas kamizelki dla wolontariuszy z drukarni! Od tego sezonu będziemy bezpieczni i widoczni podczas naszej pracy. W niedługim czasie dotrą jeszcze koszulki polo na wolontariaty wewnątrz! Dziękujemy naszym partnerom: Powiat Zawierciański, Miasto Zawiercie, Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach, Centrum Rozwoju Lokalnego oraz naszym sponsorom: Konsorcjum Lekarzy Radiologów, Społem Zawiercie, Active Jura, 3W Dystrybucja budowlana oraz innym darczyńcom!

oliwka
Mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Przez wiele miesięcy czekaliśmy na podanie Oliwce chorej na SMA upragnionej terapii genowej. Jest to dla niej nadzieja na normalne życie. Zdobycie ogromnej sumy ponad 9 milionów, koniecznej, by zapłacić za lek, stało się możliwe między innym dzięki Wam. Historia Oliwki pokazuje, że nie wolno się załamywać, że zawsze warto walczyć o swoje cele. Dobrych ludzi wokół nas jest bardzo dużo.
19 stycznia 2022 Oliwka otrzymała upragniony lek. Mamy nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej. Dziękujemy, że tak aktywnie włączyliście się w zbiórkę pieniędzy dla Oliwki, zorganizowaliście kiermasz. Pomagać zawsze warto, tego się trzymajmy. Oliwka i Jej rodzice dziękują.

DPS1

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY z całego serca 💓 za zaangażowanie i udział w akcji mikołajkowej🎅. Jesteście częścią naszej wielkiej Wolontaryjnej Drużyny! Do zobaczenia się za rok!😘

Galeria zdjęć

dyplom ory

DKMS 1

268272520 5214132145266758 76746105975703753 n
Miło nam poinformować, że koordynator wolontariatu Joanna Dziechciarz Duda została nominowana przez Regionalne Centrum Wolontariatu Katowice na Koordynatora Roku. Nominację w kategorii: Koordynator Roku zgłosiło Centrum Rozwoju Lokalnego z Zawiercia. Trzymamy kciuki!
 
DPS Final
📌Jesteście niesamowici ‼️‼️‼️
160 cudownych 🎁🎁🎁 zawędrowało do mieszkańców Dom Pomocy Społecznej w Zawierciu dzięki Waszym otwartym ❤️❤️❤️ podopieczni tej placówki mogli poczuć świąteczny klimat. Nie zabrakło drużyny 🎅🎅🎅i jego cudnych elfów z KLASY 1b, którzy dzielnie wręczali z nami mikołajowe prezenty. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą idee zakupienia pączka- słodki poczęstunek został wydany wczoraj na podwieczorek 🥯🥯🥯 Cukiernia Skała.
Dziękuję niezastapionej absolwentce Ania Kolimaga i jej mamie Agnieszce Kolimadze za wielkie serducho i logistyczną pomoc, Pani Joanna Dziechciarz-Duda za czas poświęcony podczas wręczania mikołajowych słodkości oraz Pani Małgorzata Łozińska za czas spędzony z listami i wszelaką pomoc. 
Jestem wdzięczna. Mama nadzieję, że ta listowna inicjatywa stanie się corocznym elementem Świat Bożego Narodzenia w naszym mieście.🌲🌲🌲
Kłaniam się
Marta

Galeria zdjęć

 szlachetna pods
Jak zwykle nie zawiedliście ‼️ Nasza paczkowa rodzina otrzymała wyjątkową pomoc, wraz z pięknymi prezentami i mnóstwem art. spożywczych i chemicznych pokazaliście rodzinie to, co najważniejsze - KTOŚ O WAS MYŚLI - JESTEŚCIE WAŻNI, tego nie da się zamienić na żadne pieniądze.
Społeczności I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Zawierciu:Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom, Uczniom, Absolwentom i ich Rodzicom kłaniam się nisko do nastepnej Paczki ❤️🎁🎁🎁
Dziękuję Cukiernia-Kawiarnia SKAŁA za piękne pierniczki oraz Pani Agnieszka Kolimaga za cudne handmade🎅🎅🎅
Wielu z Was Moich Znajomych i Przyjaciół powinnam wymienić personalnie, ale bojac się, że o kimś zapomnę, chcę tylko powiedzieć, że zawsze zajmujecie szczególne miejsce w moim ❤️❤️❤️
Dziękuję za coś, co jest bezcenne ZAUFANIE❗
MS

 kawa mikolajki
Żeromiacy! Z wielką radością informujemy, że dzięki Waszej hojności podczas Dnia Kawy, udało się zebrać pokaźną sumę,  którą przeznaczyliśmy na przygotowanie paczek mikołajkowych dla dzieci z dwóch  zawierciańskich Domów Dziecka "Tęcza" i "Familia". Dziś mieliśmy przyjemność przekazać prezenty i sprawić niespodziankę dzieciakom i młodzieży! 
Jeszcze raz dziękujemy! 
Bez Was nie dalibyśmy rady! 
MZ+2B
wolo 5
❗❗❗Uwaga Wolontariusze I LO!!! Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu, który obchodzimy 5 grudnia, mamy dla Was miłą niespodziankę 🎈🎈🎈 W porozumieniu z Panią Dyrektor Szkoły każdy tegoroczny wolontariusz może otrzymać kupon "Dzień BEZ PYTANIA" - tym dniem będzie 08.12.2021. Kupony można odebrać u pedagog szkolnej Joanny Dziechciarz - Dudy!!!
Dziękujemy, że jesteście!!! 💗💗💗

lider1

Miło nam przekazać informację, że w VII edycji konkursu LIDER DOBROCZYNNOŚCI 2021 organizowanego przez Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi dla Szkół Ponadpodstawowych województwa Śląskiego nasza szkoła otrzymała WYRÓŻNIENIE, a także wyróżnienie otrzymała pani Marta Skrzypiciel. Wielkie gratulacje!

Galeria zdjęć

karma 222 
W minionym tygodniu na ręce przedstawicieli Fundacja Ostoja dla Zwierząt przekazaliśmy razem z centrum Rozwoju Lokalnego olbrzymie ilości karmy, zebranej w ramach zbiórki towarzyszącej drugiej edycji Ogólnopolskiego Biegu Charytatywnego #BiegDoMichy🐾. Zbiórkę karmy zaangażowało się ponad 2200 uczniów ze szkół i przedszkoli z terenu powiatu zawierciańskiego. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że z pakietów startowych udało się zebrać kwotę 8️⃣7️⃣5️⃣7️⃣ ,2️⃣0️⃣zł! Wszystkim uczestnikom biegu pragniemy bardzo podziękować za udział i tak niesamowite wsparcie naszych małych przyjaciół! Jesteście niesamowici! ❤️ Gorąco dziękujemy za pomoc wolontariuszom z Wolontariat Żeromski Zawiercie z I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Zawierciu za nieocenione wsparcie i pomoc przy pakowaniu pakietów startowych dla uczestników. Po raz kolejny pokazaliśmy, że wspólnymi siłami możemy zdziałać naprawdę bardzo dużo. Pamiętajcie - warto pomagać!!!
szl
❗ Przypominam o szlachetnej paczce w tym roku wspieramy rodzinę pani Agaty. Art. spożywcze, chemie i inne możecie składać koło pokoju nauczycielskiego... Pamiętajcie czasu coraz mniej ostateczny termin 8 grudnia! 💌
Chętnych do pomocy zapraszam❤️❤️❤️
Pani Agata z Rodziną
Pani Agata 30 lat Syn Adam 6 lat
Historia Rodziny:

wolo 18 11 m

Praca wolontariuszy niezastąpiona!!! Kolejny dzień pakowania medali i dyplomów z II Charytatywnego Biegu do Michy za nami. Wszystko spakowane i rusza w drogę do Was! 

moj bieg
Za nami już II Charytatywny Bieg do Michy!!! Od jutra wysyłka do wszystkich uczestników biegu!!! Do szkół, które brały udział całymi klasami przywieziemy osobiście dyplomy i podarunki!
W II Charytatywnym Biegu do Michy wzięło udział 2️⃣2️⃣0️⃣0️⃣ uczniów, przedszkolaków oraz 2️⃣0️⃣0️⃣ osób dorosłych!!! Wielkie podziękowanie za zaangażowanie!!!
Dziękujemy Wszystkim za udział w naszej akcji! Razem z Centrum Rozwoju Lokalnego i I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Zawierciu drugi raz odbyła się wielka zbiórka rzeczy dla zwierzaków. W tym roku objęliśmy opieką zwierzaki z Fundacja Ostoja dla Zwierząt. Już w najbliższym tygodniu przekazanie rzeczy i środków finansowych.
Z wielkimi całuskami dla WAS od NAS
Organizatorki:Joanna Dziechciarz - Duda, Marta Wyrembak, Agnieszka Łączkowska

wolo skl 1 

Dziś pracowity dzień naszych wolontariuszy. W Centrum Rozwoju Lokalnego pakowaliśmy dla Was medale, dyplomy i kalendarze! Jutro ciąg dalszy i ruszy wszystko do Was!!!! Opiekunowie: Joanna Dziechciarz Duda, Michał Żmuda. Link do wydazrenia: https://fb.me/e/1LSlDrza5

Galeria zdjęć

wolo 100 sala

W dniu 13 listopada odbył się kolejny wolontariat Żeroma. Mieliśmy przyjemność towarzyszyć w ważnym wydarzeniu naszego miasta , którym były uroczyste obchody 100 lecie KP Warty Zawiercie. Na kartach historii klubu zapisało się również wielu absolwentów naszej szkoły, a także w dzisiejszych czasach kilku uczniów reprezentuje barwy tego klubu. 11 wolontariuszy towarzyszyło podczas uroczystości w sali MOK „Centrum”. Opieka Joanna Dziechciarz – Duda.

Galeria zdjęć

wolo 2 bieg maly