parada stronka
Sobota obfitowała w wydarzenia na naszym terenie. Grupa 10 wolontariuszy z I LO i 10 wolontariuszów z SP9 pracowało podczas Parady Psów w Zawierciu. Naszym zadaniem była pomoc przy zapisach, konkursach i w samej paradzie. To jest bardzo przyjemna praca w otoczeniu psiaków!!! Wolontariat z SP9 odbył się w ramach naszego projektu "Wolontariat łączy pokolenia". Dziękujemy za pomoc i współpracę! Do zobaczenia za rok na Paradzie Psów! Już niedługo ruszą zapisy do II Charytatywnego Biegu do Michy! Wielkie podziękowania za nadzór pani Marcie Wyrembak.

page

Sobota dla naszych wolontariuszy była pracowita. 32 uczniów z I LO i 15 uczniów z SP5 i 10 uczniów z SP11 wraz z opiekunami obstawiało Jurajski Festiwal Biegowy 2021 w Podlesicach. Biegacze pokonywali dystanse 100km, 50km, 25km, 10km. Wolontariusze wykonywali nadzór trasy, obsługiwali strefę żywności, wręczali medale, pilnowali porządku. Praca nasza trwała od godziny 7.00 rano do 18.30 w podzielonych wcześniej grupach godzinowych. Czas szybko zleciał! Mamy nadzieję, że biegacze będą miło nas wspominać! Wolontariusze na punktach wykonali dla Was zdjęcia, które umieszczamy w linku https://photos.app.goo.gl/exmqdoZkNvv1ugG26 Prosimy Was oznaczajcie się, pobierajcie zdjęcia. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!

Wielkie podziękowania dla pani Beaty Kozieł, Pauliny Stelmaszczyk, Joanny Dziechciarz-Dudy oraz pana Michała Żmudy. Wolontariat w ramach projekty I LO "Wolontariat łączy pokolenia".

parada maly odprawa

Witamy na wolontariatach z I LO Szkołę Podstawową nr 9 w Zawierciu. W ramach projektu "Wolontariat łączy pokolenia" zaczynamy współpracę. Już 25 września na Paradzie Psów, będziecie mogli spotkać wolontariuszy z I LO oraz z SP9!!! Do zobaczenia na Paradzie!!! W dniu wczorajszym odbyła się odprawa naszych młodych wolontariuszy. Koordynator I LO: Joanna Dziechciarz - Duda, Marta Wyrembak, koordynator SP9: Joanna Lorenz

odprawy 1 1

Wszyscy myślą o weekendzie, a my już po odprawie na wolontariat!!! Jutro widzimy się podczas Juromanii. Zabezpieczamy trasy rowerowe, kontrolujemy przejazd - udzielamy wsparcia i podbijamy karty przejazdu!!! Z kim się jutro widzimy? Na trasie zobaczycie w ramach naszego projektu "Wolontariat łączy pokolenia" uczniów naszego liceum i Szkoła Podstawowa nr 3 w Zawierciu "Trójka"

WOLONTARIAT 1m

juromania  wolo

Kolejny wolontariat już za nami!!! Pogoda pochmurna, ale nasze humory słoneczne i tak upłynął nam wolontariat podczas Juromanii. Trasy rowerowe obstawiało 26 uczniów naszego liceum oraz 10 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zawierciu w ramach naszego projektu "Wolontariat łączy pokolenia". Gratulujemy naszym młodszym kolegom i koleżankom pierwszego wolontariatu. Kto nie ruszył na trasę rowerową kończącą się na zamku Bąkowiec, niech żałuje!!! Opiekunowie wolontariatu: Joanna Dziechciarz - Duda i Paulia Stelmaszczyk.

WOLONTARIAT parada

juromania m

ZAPRASZAMY NA WOLONTARIAT maly

Dodaj-nagwek-1

1Żerom pomaga. Szafowanie dla Oliwki. Dziękujemy wszystkim ludziom o wielkich sercach, którzy wsparli akcję, przynosząc ubrania. Nadal prosimy o pomoc i udział w charytatywnej akcji dla Oliwki organizowanej w I LO 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka. Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli. #zerompomaga

Kochani Wolontariusze! Miło nam powiadomić, że ruszamy!!!! Zapraszamy do zapisów na wolontariat podczas biegu "Zawiercie na 5-tkę"!!!!
Termin: 27.06.2021
Miejsce: Zawiercie
Ilość miejsc: 20 osób
Serdecznie zapraszamy na wolontariat! Już niedługo plakat i szczegóły!!!

mnini-wolo-plakat

#zerompomaga Bo fajnie pomagać - dobro zawsze wraca
Jeżeli potrzebujesz pomocy w nauce, nie rozumiesz jakiegoś zagadnienia, zgłoś się do nas - pomożemy znaleźć "PRZYJACIELA W NAUCE"
Pomoc-2

#zerompomaga Bo fajnie pomagać - dobro zawsze wraca.

Jeśli czujesz się na siłach, masz chęci, jesteś dobry z jakiegoś przedmiotu, to możesz pomóc koleżance lub koledze być jego "PRZYJACIELEM W NAUCE"

Pomoc-1

W ramach współpracy z SP5 odbyło się kolejne spotkanie online. W spotkaniu wzięło udział 74 uczniów. Tematem spotkania była kampania "Bierzmy sprawy w swoje ręce". Kampania ma na celu przełamanie stereotypów osób z niepełnosprawnościami jako osób całkowicie niesamodzielnych lub bez możliwości samorealizacji. Takie przekonania jedynie rodzą niepotrzebny dystans społeczny, a co gorsza - są po prostu niezgodne z rzeczywistością! Dlatego przybliżamy sylwetki osób, których niepełnosprawność nie ogranicza przed spełnianiem swoich marzeń, osiąganiem sukcesów i realizowaniem planów. Dziękujemy kolejny raz za zaproszenie i współpracę. Koordynator Joanna Dziechciarz - Duda i Joanna Gewald.