Szóstego kwietnia odbył się kolejny Wieczór Młodych Talentów w Zawierciu w Galerii Muzealnej Leszka Dutki. Przed publicznością zaprezentowały się solistki: Agnieszka Łazarowicz oraz Marcelina Miśta. Wystąpili także muzycy - Jakub Dyczko i Michał Rus na pianinie, Jakub Kluza na skrzypcach oraz Łukasz Łazarowicz na gitarze. Artyści przygotowali różnorodny repertuar. Mogliśmy usłyszeć zarówno utwory solowe, duety jak i utwory instrumentalne. Młodzi muzycy mieli bardzo dobry kontakt i interakcję z publicznością. Zawierciańska Galeria Muzealna kolejny raz zamieniła się w kawiarnię artystyczną, a to za sprawą podziału występów na części oraz kawy, herbaty i słodkiego poczęstunku, o który zadbali organizatorzy. Tradycyjnie, występom towarzyszyły pokazy iluzji w wykonaniu Pawła Kwietnia. Składamy szczególne gratulacje dla naszego ucznia Jakuba Dyczki oraz Młodzieżowej Radzie Miasta Zawiercie za wspaniałą inicjatywę. Czekamy na więcej.

(zdjęcia: www.otozawiercie.pl