Zapraszamy do udziału w konkursie PIOSENKA FILMOWA zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury Centrum w Zawierciu. Do konkursu należy zgłosić jeden utwór, pochodzący z dowolnego filmu (np. obyczajowego, kryminalnego, przygodowego, komediowego, filmu akcji czy musicalu). Komisja będzie brała pod uwagę:

  • dobór repertuaru do możliwości wokalnych uczestnika;
  • intonacja;
  • dykcja, poprawność językowa w przypadku języków obcych;
  • ogólny wyraz artystyczny.

Zgłoszenia  do 18 kwietnia 2018 r. Laureaci wystąpią podczas koncertu finałowego pod koniec maja 2018 oraz na koncercie z okazji Dni Zawiercia. Wówczas solistom będzie towarzyszyć orkiestra kameralna – występ na żywo. Więcej informacji w regulaminie konkursu oraz u opiekuna konkursu w I LO Joanny Dziechciarz - Dudy.

Regulamin konkursu