Drodzy uczniowie I LO,

Na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki opublikowany został harmonogram powrotu uczniów do nauki stacjonarnej.  Realizując jego wytyczne Dyrektor ZSO ustalaliła harmonogram działalności I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu.

Od dnia 17 maja 2021 r. do 30 maja 2021r. wprowadza się w szkole hybrydowy tryb nauczania zgodnie z opracowanym harmonogramem.

W dniach 17 – 21 maja 2021 r. w trybie stacjonarnym uczyć się będą uczniowie klas II: IIc, IId, IIe, IIf, IIg, IIh. W tym okresie wszyscy uczniowie klas I oraz IIa i IIb pracują w trybie zdalnym.

Zaś w dniach 24 – 28 maja 2021 r. będzie odwrotnie. W trybie stacjonarnym uczyć się będą wszyscy uczniowie klas I oaz IIa i IIb, a uczniowie II: IIc, IId, IIe, IIf, IIg, IIh będą pracować w trybie zdalnym.

Szczegółowe informacje przekazują uczniom wychowawcy klas.

                                                                                                                                                                                                                                        Dyrekcja I LO