Niebawem Dzień Wszystkich Świętych, 1 listopada. Wielu Polaków porządkuje groby, aby przygotować się na ten szczególny, pełen zadumy dzień. Również i uczniowie naszej szkoły pamiętają o Tych, którzy odeszli, a w szczególności o dyrektorach i nauczycielach, którzy pracowali w I LO im. S. Żeromskiego, a byli dla wielu uczniów bohaterami i wzorami do naśladowania. Nasza „Szkoła pamięta” - 24 października uczniowie klasy 1f wraz z wychowawczynią profesor Aleksandrą Widawską oraz profesor Martą Wyrembak udali się na ,aby uprzątnąć nagrobki naszych zmarłych nauczycieli oraz zapalić znicze w ich intencji. Pełni zadumy, wspominaliśmy zmarłych, profesor Widawska w kilku zdaniach opowiadała o życiu oraz działaniach Tych, których już z nami nie ma. Warto pielęgnować pamięć o naszej historii i o Tych, którzy już odeszli...

Galeria zdjęć