Podsumowaliśmy dzisiaj (10.12.2020 r.) nasz kolejny szkolny projekt - „Inkubator Przedsiębiorczości” organizowany przez Fundację Wspólnota Wielopokoleniowa. Projekt był finansowany ze środków FIO 2019 - 2020 przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Z ramienia szkoły brało w nim udział ponad 10 uczniów, którzy spotykali się z prowadzącymi na zajęciach stacjonarnych, w dobie pandemii on – line, a ich celem było promocja idei przedsiębiorczości. Opiekunkami przedsięwzięcia były: prof. Joanna Dziechciarz -Duda i prof. Agnieszka Łączkowska. Nasza szkoła została oceniona bardzo wysoko za realizację projektu i nagrodzona rzutnikiem i plakatami do wykorzystania na zajęciach z przedsiębiorczości. Brawo dla młodzieży, która dba o swój rozwój i przyznaje, że myśli o rozpoczęciu działalności.