W dniu 7 października Pani wicedyrektor Aneta Pantak oraz opiekun wolontariatu Pani Joanna Dziechciarz - Duda wręczyły uczestnikom wolontariatu V BMW Gazda Półmaraton Zawierciański oraz III Maraton MTB Zawiercie podziękowania, medale oraz wejściówki ufundowane przez INTERFITCLUB. Jeszcze raz dziękujemy organizatorom imprezy.

W dniach 3 - 6 października 2019 roku uczniowie naszego liceum uczestniczyli w wolontariacie podczas Festiwalu Wiesława Ochmana. Opiekun Joanna Dziechciarz - Duda.

Przedstawiamy Wam kolejną wspólną akcję Wolontariatu Żeromskiego i CRL. Jeżeli macie w domu, w piwnicy niepotrzebny rower - przyjdź, powiedz, podaruj mu drugie życie oraz radość dzieciom. Więcej informacji u pedagog Joanny Dziechciarz - Dudy.

Centrum Rozwoju Lokalnego razem z wolontariuszami naszego liceum prowadzi zbiórkę artykułów szkolnych, pomocy dydaktycznych i środków czystości dla szkoły w Ivancei!!! Każdy może dołączyć się do zbiórki!!! Rzeczy przynosimy do 8 października do gabinetu pedagoga!!!!  Pomagamy!!!

J.DzD

Plakat

Organizujemy zbiórkę rzeczy lub karmy dla naszego Zawierciańskiego Schroniska! Akcja trwa do 26 września. Przyniesione rzeczy proszę kierować do pani Marty Wyrembak lub pani Joanny Dziechciarz - Dudy.  Dziękujemy!!!

Nasze Liceum, promując ideę dawstwa szpiku znalazło się w zaszczytnym gronie szkół odznaczonych certyfikatem DKMS „ Śląskiej Szkoły z Życiem”. 13 września w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli WOM Katowice odbyło się podsumowanie I edycji projektu „#KOMÓRKOMANIA”.Współorganizatorem tej edukacyjno - informacyjnej kampanii, oprócz Fundacji DKMS, było Kuratorium Oświaty w Katowicach. Celem projektu jest przeprowadzenie w szkole akcji promującej ideę dawstwa szpiku kostnego oraz umożliwienie rejestracji jako potencjalny Dawca szpiku kostnego osobom, które podejmą świadomą decyzję o takiej rejestracji. Zbliża się już kolejna odsłona KOMÓRKOMANII. Zapraszamy wszystkich Żeromiaków, rodziców, nauczycieli już 22 października, by dołączyli do naszego grona potencjalnych dawców krwi!!!