Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania za rok wytężonej i solidnej pracy całej społeczności szkolnej: wszystkim uczniom i ich rodzicom, gronu pedagogicznemu, a także pracownikom obsługi i administracji.

Był to rok szczególny, niewątpliwie wypełniony intensywną pracą, ale przede wszystkim ze względu na stan epidemiczny w naszym kraju, która spowodowała zmiany w wielu dziedzinach naszego życia. Po wytężonej pracy nadszedł oczekiwany czas odpoczynku. To moment, gdy powinniśmy być dumni z tego, co udało się osiągnąć i zrealizować.

Doceniając całoroczną pracę Nauczycieli przekazuję słowa uznania i podziękowania za trud włożony w edukację młodego pokolenia, kształtowanie charakterów, za wiele cennych inicjatyw i twórczą aktywność. Życzę wszystkim pracownikom szkoły i ich rodzicom, aby wakacje były okresem radości i wytchnienia.

Uczniom zaś przede wszystkim gratuluję osiągniętych wyników w nauce, sporcie, rozwijaniu swoich pasji i umiejętności. Dziękuję Wam za sumienną pracę, wytrwałość i troskę o dobre imię szkoły. Drodzy Uczniowie – odpoczywajcie! Życzę Wam wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, odkrywania nowych miejsc i nawiązania nowych przyjaźni, zbierajcie doświadczenia i wspomnienia, by był to czas odpoczynku i radości. Wypoczywajcie i gromadźcie siły na nowy rok szkolny. Życzę Wam wspaniałych przygód i szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu z mnóstwem wrażeń.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Dyrekcja szkoły

Uczniowie są zobowiązani do założenia rękawiczek, zakrycia nosa i ust oraz zabrania ze sobą własnego długopisu. Przy wejściu na hale dezynfekujemy ręce. 

Piątek- 26 czerwca 2020 r.- hala sportowa

1D- godz. 8.00

1B- godz. 9.00

1C- godz. 10.00

1A- godz. 11.00

WEJŚCIE NA HALĘ DLA WW. KLAS OD STRONY UL. WOJSKA POLSKIEGO

2A1- godz. 8.00

2A2- godz. 9.00

2B- godz. 10.00

2C- godz. 11.00

2D- godz. 12.00

WEJŚCIE NA HALĘ DLA WW. KLAS OD STRONY PARKINGU

Poniedziałek- 29 czerwca 2020 r.

1E- godz. 8.00

1F- godz. 9.00

1G- godz. 10.00

1H- godz. 11.00

WEJŚCIE NA HALĘ DLA WW. KLAS OD STRONY UL. WOJSKA POLSKIEGO

                                                                                              CZEKAMY NA WAS!

Wszystkim naszym tegorocznym Maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach: trafionych tematów i zadań, optymizmu i wiary we własne siły oraz wyników o jakich marzycie! Trzymamy za Was kciuki!

Kochani! Prosimy o punktualne przybycie do szkoły. Weźcie pod uwagę, że ruch drogowy w Zawierciu jest utrudniony przez roboty drogowe i wyjedźcie trochę wcześniej z domu, by dotrzeć spokojnie i bezpiecznie do I LO :)

Dyrekcja ZSO informuje, że 8,9,10 czerwca oraz 12 czerwca są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

Dyrekcja szkoły prosi maturzystów o dokładne zapoznanie się z wytycznymi na temat organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego. W szczególności prosimy zwrócić uwagę na informacje zawarte w „Sekcji2”.

https://oke.jaworzno.pl/www3/2020/05/15/wytyczne-dotyczace-organizowania-i-przeprowadzania-w-2020-r-egzaminow-e8-eg-em-epkwz-ez/

puzle zaproszenie rekrutacja 2020
Pomysł i realizacja: Małgorzata Zrebny i Joanna Dziechciarz - Duda.

Dziękujemy nauczycielom za współpracę i zaangażowanie.

Zapraszamy wszystkich maturzystów na Wirtualne Targi Edukacyjne, które rozpoczną się 15 maja i potrwają aż do 15 października. Swoją ofertę zaprezentują publiczne i niepubliczne uczelnie wyższe z całej Polski. W trakcie trwania przedsięwzięcia będzie możliwość porozmawiania na forum o ofercie danej uczelni lub umówienia się na rozmowę z działem rekrutacji. Rejestracja na targi jest bezpłatna i odbywa się na stronie www.wirtualnetargiedukacyjne.pl 

Inicjatywę wsparło Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.