Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony.

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ.

Z dniem 1 września 2018 zostaje zmieniona nazwa liceum na

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego

ZEROMCHCECIEBIE3 previewCZYPOKOLENIA2

Nabór elektroniczny

Dziś Żeromiacy udowodnili, że warto pomagać. W dniu dzisiejszym podczas pikniku NGO, duża grupa wolontariuszy kwestowała na rzecz pani Tatiany Cholewy. Zebrane pieniądze będą wykorzystane na dalsze leczenie. Bardzo dziękujemy za zaproszenie pani Monice Żesławskiej i pani Joannie Janik - Jaworskiej. Opiekun wolontariatu Joanna Dziechciarz - Duda.

Nadszedł czas pierwszego wolontariatu w nowym roku szkolnym. Aż 46 osobowa grupa wolontariuszy z naszej szkoły zabezpieczała zawody IV BMW Gazda Półmaraton Zawierciański. Punkty z nawodnieniem które obsługiwali nasi uczniowie znajdowały się w Rudnikach, Pomrożycach i Kromołowie. Duża grupa pracowała na stadionie szykując nagrody, wręczając medale, obsługując depozyt. Każdy kto choć raz startował w zawodach to wie, że wsparcie, doping na trasie daje pozytywną energie do aktywności. Miło nam poinformować, że nasz uczeń  Robert Tomasik z klasy IIIc zajął w kategorii wiekowej 18 – 29 lat VIII miejsce z bardzo dobrym czasem 1:47:11. Wszyscy spisali się na medal. Dziękujemy jeszcze raz za zaproszenie organizatorom zawodów z panem Jarkiem Sochackim na czele. Dziękuję za pomoc Wojtkowi Klećkowi. Mimo, że jest już absolwentem zawsze możemy liczyć na jego pomoc. Opiekunem wolontariatu jest pani Joanna Dziechciarz – Duda.

WAŻNE!!!

Szanowni Rodzice!

Umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków młodzieży szkolnej na terenie szkoły, jak również w przypadku organizowania imprez i wycieczek szkolnych w kraju, jest dobrowolną formą ubezpieczenia. Umowa ta może być zawierana wyłącznie z woli rodziców, toteż prosimy o ubezpieczenie dzieci we własnym zakresie.

ADM

Raport o uzależnieniach