Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony.

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ.

Z dniem 1 września 2018 zostaje zmieniona nazwa liceum na

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego

ZEROMCHCECIEBIE3 previewCZYPOKOLENIA2

Nabór elektroniczny

Raport o uzależnieniach

OGŁOSZENIE

„Coś się kończy a coś zaczyna” – taka myśl towarzyszyła uczestnikom akademii na zakończenie roku szkolnego 2017/18. Był to szczególnie ważny dla szkoły rok. Miały w nim miejsce: jubileusz 85- lecia I LO, zjazd absolwentów, uczniowie osiągnęli też wyjątkowe sukcesy z j. angielskiego, fizyki czy sukcesy sportowe w siatkówce plażowej (wicemistrzostwo Polski).

Od przyszłego roku szkolnego szkoła zmieni też nazwę na I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi. Po tak intensywnych miesiącach przyszedł czas na odpoczynek.

Pani dyrektor Bożena Bańska oraz wychowawcy klas podczas akademii nagrodzili uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sporcie oraz tych, którzy mieli stuprocentową frekwencję. Wyróżnionym gratulujemy.

Część artystyczną przygotowała klasa Id we współpracy z uczennicami klasy Ib. Za pomoc serdecznie dziękujemy. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Klasa Id z wychowawcą

A. Stolecką

Harmonogram

Kolejna sesja fotograficzna już za nami. Wielkie podziękowania dla pana Grzegorza Maciąga i Hotelu Fajkier.

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny "Poradnik bezpiecznego wypoczynku". Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej Ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek.

www.wypoczynek.men.gov.pl