"Poznajcie bliżej naszych finalistów!😎🤩✨ Nr 1 Julia i Wiktoria Szlachta. Mają 16 lat i pochodzą z Kroczyc. Na co dzień uczą się w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu. Muzyką interesują się od dziecka i poświęcają tej pasji każdą wolną chwilę. W przerwach od śpiewania tańczą w tradycyjnych polskich zespołach ludowych" - oto krótkie przedstwienie naszych dzieczyn w programie " Szansa na sukces". Zapraszamy wszystkich do obejrzenia finału audycji w najbliższą niedzielę, tradycyjnie o 15:15 w TVP2! 🎤 To wtedy zapadnie decyzja, kto pojedzie na @opolefestiwal i będzie miał szansę na zdobycie Nagrody im. Anny Jantar w konkursie debiutów! Bądźmy z dziewczynami tego ważnego dla nich dnia i trzymajmy mocno kciuki!!!

Uwaga!!! Uwaga!!! Kandydaci do klas pierwszych wybierający grupę dwujęzyczną, proszeni są o złożenie wniosku do 24 maja 2019 do godziny 12.00 Jednocześnie informujemy, że sprawdzian kompetencji językowych do grup dwujęzycznych odbędzie się 24 maja o godzinie 14.30 w budynku naszej szkoły. Zapraszamy!!! Przykładowy sprawdzian kompetencji jest na naszej stronie w zakładce rekrutacja:

Przykładowy test

Plan zajeć

Szanowni Rodzice, Uczniowie!

W związku z podjęciem przez Prezydium Zarządu Głównego ZNP decyzji o zawieszeniu od 27 kwietnia ogólnopolskiego strajku nauczycieli, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu informuje, że od dnia 29 kwietnia (poniedziałek) zajęcia dydaktyczne w szkole będą odbywać się zgodnie z planem lekcji obowiązującym od tego dnia.

Bożena Bańska

HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA

ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS III

ZSO I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu

rok szkolny 2018/1019

26 kwietnia 2019 roku

DYREKCJA SZKOŁY ZAPRASZA UCZNIÓW WSZYSTKICH KLAS, RODZICÓW TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW ORAZ SYMPATYKÓW I LO

NA UROCZYSTĄ AKADEMIĘ Z OKAZJI POŻEGNANIA ABSOLWENTÓW ROCZNIKA 2018/2019,

KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY „CENTRUM” W ZAWIERCIU O GODZ. 11.00

Uczniowie klas III proszeni są o zgłoszenie się

po odbiór świadectw i spotkanie z wychowawcami w następujących salach

IIIA - s. 81 godz 8.45

IIIB - s. 64 godz 9.00

IIIC - s. 33 godz 9.15

IIID - s. 90 godz 9.30

Zapraszamy gorąco wszystkich przed telewizory w najbliższą niedziele (7.04), kiedy to właśnie o 15:15 w TVP 2 startuje odświeżona i nowiutka edycja ,,Szansy na Sukces’’, w której wezmą udział nasze uczennice Wiktoria i Julia Szlachta. Dziewczyny mierzą się z repertuarem ikony polskiej sceny - Maryli Rodowicz. Zachęcamy równocześnie do mocnego trzymania kciuków!

W dniu 02.04.2019 odbyło się w naszej szkole spotkanie dotyczące dopalaczy. Spotkanie poprowadziła st.sierż. Marta Wnuk„Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” to hasło kampanii o charakterze edukacyjno - profilaktycznym pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”, która rusza dzisiaj we wszystkich jednostkach Policji w kraju. Kampania organizowana jest przez MSWiA w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka”.