Dyrekcja szkoły prosi maturzystów o dokładne zapoznanie się z wytycznymi na temat organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego. W szczególności prosimy zwrócić uwagę na informacje zawarte w „Sekcji2”.

puzle zaproszenie rekrutacja 2020
Pomysł i realizacja: Małgorzata Zrebny i Joanna Dziechciarz - Duda.

Dziękujemy nauczycielom za współpracę i zaangażowanie.

Zapraszamy wszystkich maturzystów na Wirtualne Targi Edukacyjne, które rozpoczną się 15 maja i potrwają aż do 15 października. Swoją ofertę zaprezentują publiczne i niepubliczne uczelnie wyższe z całej Polski. W trakcie trwania przedsięwzięcia będzie możliwość porozmawiania na forum o ofercie danej uczelni lub umówienia się na rozmowę z działem rekrutacji. Rejestracja na targi jest bezpłatna i odbywa się na stronie www.wirtualnetargiedukacyjne.pl

Inicjatywę wsparło Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

page1

Dyrekcja ZSO informuje wszystkich uczniów I LO oraz rodziców, iż w związku ze zmianą dotyczącą organizacji roku szkolnego 2019/2020 dni 4,5,6 maja b.r., ustalone wcześniej jako dni wolne od zajęć dydaktycznych, będą dniami, w których realizowane są zajęcia dydaktyczne zgodnie z tygodniowym harmonogramem zajęć.