Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony.logo Razem na swieta-1

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ.

Z dniem 1 września 2018 zostaje zmieniona nazwa liceum na

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego

 

 

Z przyjemnością donosimy, że kolejne klasy dołączyły i przyjęły wyzwanie rzucone przez klasę IIIC. Tym sposobem już w drugim dniu zmagań Żeromiacy pokonali łącznie 93 km! Z ciekawością będziemy śledzić, której klasie uda się pokonać największy dystans. W tej kategorii liderem pozostaje inaugurator biegu, czyli klasa IIIC, która pokonała 22 km. Najszybciej w kategorii chłopców przebiegł Kacper Guzy (ID) - 3,26,66, a w kategorii dziewcząt Wiktoria Waniak (IIIA) - 4,38,22. Czy wymienieni pozostaną na czele? Dowiemy się już niebawem. Nasz bieg niepodległości trwa! Każdy może jeszcze dołączyć i pobić rekord. Poniżej publikujemy dotychczasowy ranking i dystans pokonany przez klasy: I miejsce - IIIC – 22 km II miejsce - ID – 19 km III miejsce - IID i IIIA – 15 km V miejsce – 12 km VI miejsce – 10 km.

 

Galeria zdjęć

Ze sportowym pozdrowieniem AS